SMS Banking zapewnia dostęp do usług bankowych za pośrednictwem telefonu GSM z dowolnego miejsca na świecie, w którym działa telefon klienta. Usługa taka jest zgodna z aktualnymi tendencjami w świadczeniu usług bankowych i w znacznym stopniu uatrakcyjnia produkty dostarczane przez banki.

SMS Banking umożliwia otrzymywanie wiadomości, potwierdzających przeprowadzenie wybranych operacji na Twoim rachunku w Banku oraz wyciągu z 5 ostatnich operacji.

Otrzymasz automatyczne powiadomienia o wpływie np. wynagrodzenia, płatności za faktury a także w przypadku nieuprawnionego użycia Twojej karty, dzięki czemu możesz szybko zareagować i zablokować kartę.

Masz kontrolę nad finansami nawet, gdy nie masz dostępu do internetu, masz pełną informację o finansach, również za granicą.

SMS Banking pozwala śledzić stan i operacje na rachunku bez konieczności wizyt w placówce, wykonywania telefonu do doradcy czy też logowania się na własny rachunek poprzez Internet.

Możesz dopasować powiadomienia do własnych potrzeb - usługa SMS-banking dostępna jest w dwóch wersjach komunikatów SMS:

  • wysyłane po każdej zmianie salda w banku (wiadomość taką klient otrzymuje już w ciągu kilku sekund od czasu powstania operacji),
  • wysyłane raz dziennie o określonej porze (możliwość określenia, czy informacja ma być wysyłana każdego dnia, czy tylko po zmianie salda). SMS zawiera nazwę rachunku, bieżące saldo i wolne środki.

Usługa SMS Banking jest usługą dodatkową do rachunku. Aby rozpocząć korzystanie z SMS Banking, należy udać się do najbliższej placówki Banku i uruchomić usługę.

TELEFON

@MAIL

GODZINY OTWARCIA

2020 © Bank Spółdzielczy w Żychlinie